BLOG

Minulý týden jsme navštívily našeho partnera University of Lleida ve Španělsku, abychom v rámci "mezinárodního týdne", který pořádala Faculty of Education, Psychology and Social Worker, mohly představit naší organizaci a aktivity, které nabízíme.

Během letních prázdnin projevily zejména soukromé školky v Praze zájem o ukázkové hodiny výuky angličtiny. Jelikož naši lektoři byli úžasní a děti nadšené, budou naši stážisté pokračovat ve výuce i v celém akademickém roce.

Přátelská atmosféra, ochutnávka tradičních jídel, příjemné prostředí. V tomto duchu se nesl mezinárodní večer, který zorganizovali s naši zahraniční stážisté. Neobvyklý prostor ve vintage stylu v kavárně U Božího mlýna na Praze 2 dodával celé akci komorní atmosféru.

Educa-Languages přijala pozvání z partnerské University of Lleida ve Španělsku k účasti ke "kulatému stolu", které pořádá v listopadu Faculty of Education. Tématem je: "Educating in a Wired World".

Educe byla schválena projektová žádost v rámci programu Erasmus+ KA 1, projekty mobility ve vzdělávání dospělých. Cílem projektu je příprava metodologických kurzů výuky cizích jazyků ve spolupráci s našimi zahraničními partnery.

Úvodní odstavec čtenářům sděluje hlavní téma článku. Pokud jej zobrazíte i v přehledu všech článků, pomůžete čtenářům s rozhodováním, který příspěvek je pro ně zajímavý. Nezapomeňte úvodní odstavec odlišit od zbytku textu. V následujících řádcích najdete další tipy, jak články upravovat.

Jednoduché a krátké články vám pomohou udržovat čtenáře v obraze. Zajímavý úvodní odstavec a stručný, informativní obsah zaručí, že se k vám budou rádi vracet pro další novinky.