Přihláška

Máte-li zájem o studium jazyků s námi, stačí vyplnit níže uvedenou přihlášku. Všem zájemcům doporučujeme, přečíst si pravidla naší jazykové výuky, kde naleznete veškeré informace: co bude následovat po vyplnění přihlášky, jak a kdy platit, jak si výuku nahradit apod..

Pravidla jazykové výuky

Vyplněním této přihlášky uděluji souhlas společnosti Educa-Languages s.r.o., se sídlem Na Vyhlídce 314, 267 01 Králův Dvůr, IČO:06771378, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C vložka 288571 (dále jen "Správce"), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES se zpracováním osobních údajů: jméno, rok narození, adresu, telefonní číslo a moji emailovou adresu, dle Podmínek ochrany osobních údajů uvedených zde: Podmínky ochrany osobních údajů.