Jazyková výuka v Praze

Cizí jazyky s námi může studovat každý, od dětského věku k důchodovému konče. Jen pro zajímavost: našim nejmladším klientem  je dvouletý chlapec, nejstarším pak 75letá dáma. Výuka je vhodná pro ty z vás, kteří chtějí rozšířit a zlepšit své komunikační dovednosti, gramatiku …, a učit se bez stresu a v přátelské atmosféře. Současně poznáte i  jinou kulturu, neboť našimi lektory jsou zahraniční vysokoškolští studenti, kteří na svých univerzitách studují výuku cizích jazyků a přijíždějí do Prahy pro praktické stáže, obvykle po dobu 2 až 3 měsíců.

Výuka probíhá jak individuálně, tak v malých skupinkách - záleží jen na vás, zda chcete mít výuku třeba s kolegou či kamarádkou, a to po celý rok, včetně letních měsíců. Na místě a času se vždy domluvíte sami s lektorem.

Podle aktuální nabídky, kterou najdete na těchto webových stránkách a našich sociálních sítích, můžete s námi studovat následující jazyky: angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu, francouzštinu, ruštinu, turečtinu.

Již více než 100 českých klientů studovalo jazyky s námi. Zde si můžete přečíst některé reference: REFERENCE

AKTUÁLNĚ


Typy výuky

Individuální výuka

probíhá v místě a v čase, které si sami zvolíte. První hodina je zdarma. Během ní se s lektorem seznámíte a ujasníte si s ním vaše představy a požadavky. Až po této úvodní hodině se rozhodnete, zda si přejete pokračovat, a zda si předplatíte určitý počet hodin.

Intenzivní výuka a výuka "v terénu"

je vhodná zejména během letních prázdnin. Termíny a počet hodin si opět zvolíte sami. Abyste ovšem neseděli například 4 hodiny pouze na jednom místě, vyrazíte s lektorem i do terénu a budete se učit jazyky prakticky dle jednotlivých témat - např. nakupování v obchodě, historie a památky, cestování a doprava apod.

Výuka pro děti a žáky

Opět se jedná o individuální výuku. Budete-li ale chtít studovat se svým spolužákem, kamarádem, není to pro nás problém.                                          Ty nejmenší samozřejmě učíme formou hry. Starším žákům pak pomůžeme procvičit si a dovysvětlit probíranou látku ve škole a rozšířit jejich dosavadní znalosti.

Příprava na SSZ z angličtiny

Pokud se trochu obáváte maturity z angličtiny, naši lektoři vám pomohou. I přesto, že se jedná o zahraniční studenty, jsou řádně proškoleni a seznámeni s obsahem a jednotlivými částmi maturitní zkoušky. Proberou s vámi gramatické jevy, poskytnou řadu textů ke čtení, naposloucháte si mluvenou angličtinu.                   A konverzační  témata? Ty s vámi budou neustále procházet. 

Výuka po Skypu

Vyhovuje-li vám výuka přes Skype, vždy se na ni pečlivě připravíme. Požadavkem je jen dobré internetové připojení:-)

Výuka ve školách a firmách

Již od svého počátku umisťujeme zahraniční studenty do mateřských školek, na školy základní a střední. Pro všechny strany je tato spolupráce velmi obohacující. Bude-li mít vaše škola či organizace zájem o zahraniční lektory jazyků, kontaktujte nás.

© 2016 Jazyková škola Educa - Languages Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Jazyky