Mezinárodní konference, Riga, 7.4.-9.4.2018

24.05.2018

Educa-Languages se zúčastnila mezinárodní pedagogické konference:                                    "Vzdělávání. Dialog ve jménu budoucnosti".

"Inovace a tvořivost" nám připomnělo, že kreativita ve výuce cizích jazyků je velice důležitá a využívána v naší jazykové škole prakticky každý den. Jsme hrdí na to, že naše metodoložka Ksenija Košeleva měla tu čest se této pedagogické konference zúčastnit a prezentovat naší organizaci v zahraničí. Její prezentace na téma: "A Creative Approach for Making an Educational Environment for Young Specialists in a Language School Educa - Languages" se setkala s pozitivním ohlasem.

Byli jsme velmi mile překvapeni, když přednášející z Vilniuské univerzity a ředitelka centra rychlého učení "Genius Learning", Svetlana Marková požádala Kseniji o krátkou videokonferenci a o propagaci příležitostí, které Educa-Languages nabízí vysokoškolským studentům.

Konference se uskutečnila na výletní lodi Tallink, a nejenže spojila mnoho lidí z různých profesí a pracovních pozic z několika zemí, ale také přivedla všechny do nádherného města Švédska ve Stockholmu. Tallink se stal platformou pro sdílení zkušeností a nápadů, fantastickým místem pro setkání s učiteli, přednášejícími, profesory, psychology, řediteli škol a jazykových škol a dalšími profesionály z různých částí světa, jako jsou Lotyšsko, Rakousko, Litva, Rusko, Thajsko, Bulharsko, Německo, Gruzie, Turecko, Uzbekistán a další země!


Abych byla upřímná, byla jsem docela nervózní, když jsem měla vystoupit s prezentací. A skutečnost, že to bylo na mezinárodní úrovni s tolika zkušenými učiteli, to neudělalo snadnější! Bylo mi velkým potěšením setkat se s mnoha zajímavými lidmi, poslouchat jejich prezentace a životní příběhy. Doufám, že budeme v kontaktu s většinou z nich a možná se staneme partnery!