Překlady 

Natália má velkou vášeň pro jazyky, literaturu a další vzdělávání. Vystudovala překlad a tlumočení na Univerzitě Pavla Jozefa Šafárika v Košicích. Během studií nasbírala cenné zkušenosti v oblasti překladů (technické manuály, články, smlouvy,...) a simultánního tlumočení (prezentace, kolokvia, konference,...). Již během studia pracovala jako učitelka ESL v soukromé jazykové škole. V současné době vyučuje studenty ESL v Praze a pracuje na literárních a technických překladech.

Nabízíme:

  • mediální překlady (mediální obsah, marketingové texty, textové dokumenty, videa, obrázky atd.).
  • lokalizace, psaní kopií.
  • technické překlady (uživatelské manuály, uživatelské příručky atd.)
  • literární překlady

CZ → EN

CZ → SK

SK → EN

EN → SK

Ceny:

- 250 Kč / STP (stránka standardního překladu) = 1 800 znaků s mezerami; 250 slov

Cena se počítá ze zdrojového textu.                                                                                                                              Minimální požadovaná objednávka je 1 STP do 1 jazyka.                                                                                                      Cena bude kalkulována dle konkrétních požadavků klienta.                                                                                              Množstevní slevy a překlady na poslední chvíli jsou samozřejmostí.

V případě zájmu nás kontaktujte na: educatranslations@seznam.cz