Reference

Z důvodu nového zákona o ochraně osobních údajů (GDPR), neuvádíme jméno, zaměstnání, věk adresáta apod.. Vymýšlet si nějaká smyšlená jména nebudeme.

A zároveň bych chtěla opravdu moc pochválit současnou lektorku Annu Whaite. Na Annu je naprostý spolehnutí, co slíbí vždy dodrží. Lekce pro ní nejsou jen si to odsedět, ale má ohromný zájem opravdu naučit, posílá mi materiály, všímá si co mi nejde, soustředí se na výuku, zadává domácí úkoly atd., je naprosto profesionální a moc mě mrzí, že odjíždí tak brzo. 

"Dnes jsem konečně měla lekci (má nemoc) a bylo to super. Tak moc mě mrzí, že Maria je pouze do dubna, věřím, že s ní bych mluvit začala. Sedla mi osobnostně a byla i připravená s tématy do školy. Opravdu úžasná a mám radost, že mám to štěstí do dubna s ní spolupracovat."

"Ještě jsem chtěla poděkovat za Olgu. Byla vždy perfektně připravená na hodinu. Střídala krátké texty, obrázky, otázky napsané na papírky, vše zábavnou formou. Moc mi to pomohlo a nasadila vysokou laťku.""

"Škola se díky spolupráci s Vámi stala multikulturní institucí a lepším místem pro výuku angličtiny, v hodinách se díky této zkušenosti mluví víc anglicky (i po odjezdu stážistek) a myslím, že se v tom dobrém proměnil i styl výuky angličtiny...."

"Děkuji za to, že jsem se mohla v uplynulém roce začít učit anglicky s Vaší agenturou."

"S výukou jazyků prostřednictvím studentů - lektorů jsem spokojen. Jak na italský, tak ruský jazyk přicházely studentky připravené a snažily se. Dobrý dojem násobí zajímavý náklad s tím spojený."

"S Mellisou, s kterou jsem měla už 4 schůzky a pátá mě čeká příští týden, jsem naprosto spokojená. Můžu ji vřele doporučit dalším uchazečům. Je laskavá, vysvětluje mi i anglickou gramatiku (kromě konverzace), chodí včas, posílá mi mailem materiály na procvičení. Jsem opravdu nadšená. Děkuji Vám mnohokrát."

"S lektorkou Viktorií jsem byla spokojená. Začátek byl sice trochu rozpačitý, ale jakmile jsme si ujasnily, co od hodin očekávám, vše se rozjelo a naše setkávání 2x týdně probíhalo v příjemném a přátelském duchu. Hodiny měly pro mě jasnou strukturu a odnesla jsem si spoustu poznámek z hodin, ale také užitečná cvičení na procvičení doma. Zároveň pozitivně hodnotím možnost potkat se s lektorkou z jiné země, díky čemuž jsem se dozvěděla některé kulturní zajímavosti z jejího prostředí.."